PRIVE FOTOGRAFIE CURSUS
FOTO CURSUS
MAXIMALE AANDACHT VOOR JOU!
Fotografie cursus voor beginners
Wil je je camera van de AUTOMAAT af halen? Dan is deze prive fotocursus iets voor jou!
Welke fotocursus je ook kiest, je krijgt echt prachtige foto’s na deze fotografiecursus én maximale aandacht voor je persoonlijke wensen.
Cursus digitale fotografie – Foto workshop digitale camera
Fotograferen doet vrijwel iedereen. Vooral nu veel mensen een digitale camera hebben en foto bewerken eenvoudig is. Een goede foto maken is echter wat anders dan op een knopje drukken. Daarvoor moet je niet alleen het juiste voorwerp of de juiste situatie voor de digitale spiegelreflex camera hebben. Je moet dan ook inzicht hebben in enkele technische aspecten rond digitaal fotograferen. Maar waar moet je nou eigenlijk op letten bij het maken van een goede foto? En hoe kan ik een foto ‘nog beter’ maken, als hij al is gemaakt?
Of heb je pas een nieuwe fotocamera gekocht, en wil je meer dan alleen maar op AUTOMAAT fotograferen? Dan is deze fotocursus iets voor jou! Deze fotocursus is bedoeld voor iedereen die enthousiast is over fotografie en wil leren om de fotocamera beter en creatiever te gaan gebruiken, of je nu een dure of betaalbare camera hebt.
In een ontspannen sfeer wordt je op een begrijpelijke manier over de technische drempel van je fotocamera heen geholpen. Je leert op een praktijkgerichte en inspirerende manier de basis van de fotografie en hoe deze toe te passen in deze fotografie cursus. Zo maak je de leukste foto’s!
1 daagse prive fotocursus
€195/ 3,5 - 4 uur super cursus theorie en praktijk
- 2e of 3e persoon erbij voor 125 euro per persoon
- Maximale aandacht voor jou en je wensen!
- Praktijk en theorie
- Na deze prive cursus maak je ECHT betere foto's
- Er wordt in duidelijke Jip-en-Janneke taal alles besproken
- Onderwerpen staan aan onderzijde van deze pagina
- Les materiaal inbegrepen zodat je achteraf ook nog even iets kunt nazoeken!
- Datum plannen we samen
- Koffie en lekkers natuurlijk inbegrepen
- Meer dan 90 Google 5-sterren reviews
- Prijzen zijn incl. BTW. ( Bedrijven lees svp onderzijde pagina)
2 daagse prive fotocursus
€350/ 7 - 8 uur super cursus theorie en praktijk
- 2e of 3e persoon erbij voor 225 euro per persoon
- Maximale aandacht voor jou en je wensen!
- Zoals 1 daagse fotocursus maar nu met geavanceerde onderwerpen om nog meer uit je camera te halen
- Feedback op de door jou gemaakte foto's
- Bezit van spiegelreflex / systeemcamera is wenselijk bij deze 2 daagse fotocursus
De hele mik-mak!
€ 495 / 3 dagdelenfotograferen én foto's bewerken
- 2e of 3 persoon er bij 375 euro
- 3 dagdelen om het maximale resultaat uit je foto's te halen. Fotograferen en de foto's leren bewerken met Adobe Lightroom ( hét programma voor iedere fotograaf )
- Dit omvat dus de 2 daagse fotografie cursus en de Lightroom cursus ( zie hoofdmenu )
Het is geen cursus “…zet de camera maar op de automatische stand….”. Wat ik wel doe, is vertellen in jip-en-janneke taal hoe je de camera kunt instellen met minimale handelingen!
Voor wie?
Deze cursus is bedoeld voor (en gericht op) mensen die graag fotograferen, maar betere foto’s willen leren maken. Wat is diafragma en sluitertijd, hoe en waarom stel ik het in? Deze en meer van dit soort vragen komen aan bod. Maar ook geavanceerdere onderwerpen zoals witbalans en RAW files . Je leert een fotografische ‘blik’ te ontwikkelen door alle feedback van je cursusleider Emile Verhijden!
Welke camera?
Een uitgebreidere compactcamera of uiteraard digitale spiegelreflexcamera. Merk of type is niet belangrijk, zolang de camera maar handmatig instelbaar is op gebied van diafragma, sluitertijd, ISO-waarde e.d. Een handleiding erbij is wellicht gewenst. Neem bij twijfel gerust contact op. Ik heb hier een artikel geschreven indien je nog een nieuwe camera wilt kopen!
Hoe vaak?
De datum plannen we samen! Dat mag dus ‘s morgens, ‘s middags of ‘s avonds zijn. En heb je gekozen voor de 2 daagse dan is er een tussenpoze van circa 2-3 weken zodat je voldoende tijd hebt voor je opdrachten en te oefenen.
Locatie
De locatie is: Dorpsstraat 134 te Bingelrade (ligt tussen Sittard en Brunssum). Cursus aanvang: 9.30 of 13.00 (of andere tijden in overleg). Je kunt voor de deur parkeren
Data prive cursus
De datum/data voor de mooie 1-daagse intensieve prive fotocursus of de 2-daagse ultieme prive cursus plannen we samen!

Onderwerpen
Na deze cursus weet je:
- Hoe je spiegelreflexcamera / systeemcamera werkt
- Wanneer je in welke stand fotografeert
- Welke instellingen (diafragma, sluitertijd, ISO) je kiest in welke situatie
- Wat de belichtingsdriehoek is
- Hoe je goed belichte foto’s maakt (dus niet te licht, maar ook niet te donker)
- Hoe de scherpstelling werkt en wat je moet doen als de autofocus weigert
- Hoe je onscherpe foto’s voorkomt in situaties met weinig licht
- Hoe je onscherpe foto’s voorkomt in situaties met veel beweging
- Hoe je speciale effecten creëert in de foto, of vuurwerk fotografeert
- Hoe je foto’s maakt met een wazige achtergrond of voorgrond
- Hoe je beweging kunt bevriezen
- Wat de getalletjes op het objectief betekenen
Bij de geavanceerde 2-daagse prive fotocursus weet je:
- Nog meer diepgang van les 1
- Hoe je goede kleuren krijgt in je foto door middel van wit-balans
- Wat je had kunnen verbeteren met de reeds door jouw gemaakte foto’s van een eerdere les
- Welke lens je moet kiezen (vast of zoom)
- Wat het verschil is tussen optische- en digitale zoom
- Wat is het verschil tussen een full-frame of een crop-sensor
- Wat RAW files zijn en wat de voordelen daarvan zijn
- Wat de verschillende lichtmeet mogelijkheden zijn
- Hoe je moet flitsen (met de ingebouwde flitser)
- Hoe je snel foto’s achter elkaar kunt maken
- Wat HDR foto’s zijn en hoe je die kunt maken
- Wat Adobe Lightroom voor jou kan betekenen
- …..en nog meer nice-to-know
En natuurlijk mag je bij elke prive les altijd alles vragen ook al staat het onderwerp niet genoemd. We kijken dan gewoon hoe we zitten met de tijd. Ik bekijk bij elke les wat het beste bij jou past.
Kom je namens een bedrijf?
Wordt deze fotocursus vergoed of kom je namens een bedrijf?
Wordt deze fotografie cursus vergoed door je bedrijf? Of kom je namens een bedrijf? Dan zijn de kosten 225 euro excl. 21% BTW voor de 1-daagse en 375 euro excl. BTW voor de 2-daagse. En 525 euro excl BTW voor de 2 daagse in combinatie met Lightroom Dit omdat er dan andere belangen gelden en vanwege de extra administratieve handelingen en betalingsregelingen die vaak gehanteerd worden.
Wil je dat ik naar de (bedrijfs) locatie kom dan kost dan 95 euro excl. BTW
Wellicht als leuk idee om dit te organiseren vanuit de personeelsvereniging van je werk of als een cadeaubon! Ik kom graag naar jullie bedrijf toe! Informeer naar de mogelijkheden er zijn dan aanzienlijke kortingen!!
Foto cursus Limburg | Cursus digitale fotografie Limburg | Workshop digitale fotografie
Google reviews
Klik hier voor het lezen van alle Google reviews!